Hakkımızda.

Büromuz 2000 yılında Av. Prof. Dr. A. Mehmet Kocaoğlu tarafından “nitelikli bir yargılama kaliteli bir savunma ile olur” düşüncesiyle kurulmuştur.

Avukatlık mesleğini iki kuşaktır “gelenekten geleceğe mottosuyla devam ettirmenin sağladığı avantaj ile güvenilir bir şekilde gerçek ve tüzel kişiler için danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Nasıl ki hakikat güneşi fikirlerin çarpışması ile doğarsa ceza hukukunda da maddi gerçek müdafinin dik duruşu ve gayreti ile ortaya çıkar. İnsanlık onuru farkındalıkla başlar. Bu farkındalık da “ilim, irfan, hikmet” ile mümkündür.  Bu düsturla özgürlük idesiyle kaliteli bir savunma için gayret eden ekibimiz alanında uzman, dünyaca tanınan avukat kadrosundan oluşmaktadır. 

Bir kuşun uçabilmesi için çift kanada ihtiyacı varsa iyi bir müdafinin de pratiği  ve teoriye birleştirme yeteneğinin olması elzemdir. 21. yüzyılın rekabetçi şartlarında büromuz hem akademisyen hem de uygulamacı kadrosuyla müvekkillerinin hakkını aramaktadır. 

Avukatlık mesleğinin yanı sıra uzman mütalaası, bilirkişilik gibi hususlarda büromuz öncü pozisyondadır. Hem ulusal hem de uluslararası medya organlarında ekibimiz kamuoyuna faydalı olmak mottosuyla ara ara yayınlara katılarak farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir.

Hukukun üstünlüğünün sağlanması ve idealist hukukçuların yetişmesi için kar kış, yol ve yorgunluk demeden akademide ders vermeye ve yeni nesillerde hukuk bilincinin doğru şekilde yerleşmesi için gayretlerimiz sürmektedir.

Türkiye çapında medyaya yansımış pek çok önemli ceza davasında (Balyoz Dosyası, İzmir Casusluk Dosyası, Adnan Oktar Dosyası, Sauna Çetesi Dosyası, 28 Şubat Dosyası vb.) her görüşten en üst düzey kişilere müdafilik yapan büromuz hem ulusal hem de uluslararası yargı mercilerinde adaletin tesisi için durmadan, duraksamadan faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir